UA-130234286-2

Isikuandmete töötlemine

ABC Kompuuter jaekaupluste ja e-poe isikuandmete vastutav töötleja on ABC Kompuuter OÜ (registrikood 10296378) asukohaga Tõnu talu, Upa küla, Saaremaa vald, tel 56223701 ja e-kiri abc@abckompuuter.ee. 

ABC Kompuuter OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Milliseid isikuandmeid töödeldakse

  • isiku- ja kontaktandmed (sh nimi, isikukood, telefoninumber, aadress, e-posti aadress jms);
  • kauba kohaletoimetamise aadress;
  • pangakonto number;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu ja järelmaksu taotlemise andmed);
  • klienditoe andmed.


Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmeid kasutatakse kliendi lepingute täitmiseks, tellimuste haldamiseks, kauba kohaletoimetamiseks ja seadusest tulenevate kohustuste täitmiseks. 
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi).
E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse e-poe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil.
Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).
Kliendi nõusolekul võime koguda andmeid klienditegevuste kohta meie e-poes ja jaekaupluses. Vastavalt andmetele saab klient soovi korral personaalseid ja parimaid pakkumisi toodete ja teenuste osas.

Isikuandmete kasutamine

Isikuandmeid kasutatakse ostude ja ostuajaloo haldamiseks ning kliendi eest võetud kohtustuse tätimiseks.
Parima teenindamise nimel võib Expert avaldada teavet üksikute isikute kohta kolmandatele osapooltele, kes osutavad ABC Kompuuterile teenuseid. Isikuandmete edastamine ABC Kompuuteri volitatud töötlejatele (nt transporditeenuse pakkuja, järelmaksu pakkuja, toote hooldusteenuse pakkuja, andmemajutus) isikuandmete töötlemine toimub ABC Kompuuteri ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik e-poe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmetele ligipääs

Isikuandmeid hoitakse serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.
Juurdepääs isikuandmetele on ABC Kompuuteri töötajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada kliendiküsimusi või e-poe kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi.
ABC Kompuuter rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete muutmine

Isikuandmeteid saab muuta ABC Kompuuter e-poes kasutaja profiili all või saates allkirjastatud avalduse aadressile abc@abckompuuter.ee

Nõusoleku tagasivõtmine

Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta, tuues selleks vastavasisulise allkirjastatud avalduse ABC Kompuuteri kauplusesse, saates avalduse postiaadressile ABC Kompuuter OÜ, Tõnu talu, Upa küla, Saaremaa vald 93857 või e-posti teel aivo@abckompuuter.ee. Avaldusele vastatakse hiljemalt 30 päeva jooksul.

Säilitamine

ABC Kompuuteri konto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
Kui e-poes on ost sooritatud ilma kliendikontota, siis säilitatakse ostuajalugu kolm aastat.
Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni (kolm aastat).
Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks tuleb tuua vastavasisulisne allkirjastatud avaldus ABC Kompuuteri kauplusesse, saata avaldus postiaadressile ABC Kompuuter OÜ, Tõnu talu, Upa küla, Saaremaa vald 93857  või e-posti teel aivo@abckompuuter.ee. Avaldusele vastatakse hiljemalt 30 päeva jooksul.

Ülekandmine

Isikuandmete ülekandmiseks tuleb tuua vastavasisulisne allkirjastatud avaldus ABC Kompuuteri kauplusesse, saata avaldus postiaadressile ABC Kompuuter OÜ, Tõnu talu, Upa küla, Saaremaa vald 93857  või e-posti teel aivo@abckompuuter.ee. Avaldusele vastatakse hiljemalt 30 päeva jooksul.

Otseturustusteated

E-posti aadressi ja telefoninumbrit kasutatakse otseturundusteadete saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide.
Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada. Selleks tuleb tuua vastavasisuline  allkirjastatud avaldus ABC Kompuuteri kauplusesse, saata avaldus postiaadressile ABC Kompuuter OÜ, Tõnu talu, Upa küla, Saaremaa vald 93857  või e-posti teel aivo@abckompuuter.ee. Avaldusele vastatakse hiljemalt 30 päeva jooksul.

Vaidluste lahendamine

Isikuandmetevastutavaks töötlejaks on ABC Kompuuter OÜ. Kõigi küsimuste korral palume ühendust võtta aadressil abc@abckompuuter.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Soovitame

Smartphone Huawei Y6 2017

Smartphone Huawei Y6 2017

Model nameY6 2017Built-in Memory16 GBColourWhiteData standards2G, 3G, 4G3GYesLTEYesMobile OSAndroid ..

118.80€ 132.00€ Ilma kaibemaksuta: 99.00€

APC Back-UPS 500VA, AVR, IEC outlets

APC Back-UPS 500VA, AVR, IEC outlets

APC Back-UPS 500VA/300W BX500CILine Interactive automaatse pinge reguleerimisega3 x IEC 320 C13 (Bat..

63.00€ 74.40€ Ilma kaibemaksuta: 52.50€

SSD Crucial MX500 500 GB, SSD interface SATA, Write speed 510 MB/s, Read speed 560 MB/s

SSD Crucial MX500 500 GB, SSD interface SATA, Write speed 510 MB/s, Read speed 560 MB/s

Garantii60 kuudKirjutamiskiirus510 MB/sLugemiskiirus560 MB/sNetokaal0.06 kgBrutokaal0.1 kgSolid-stat..

78.00€ 90.00€ Ilma kaibemaksuta: 65.00€

Seikluskaamera AEE Life Titan S90A 4K

Seikluskaamera AEE Life Titan S90A 4K

Seikluskaamera AEE Life Titan S90A 4KSalvestab 4K formaati 30 kaadrit sekundis1440p 60FPS/1080p 100F..

96.00€ 144.00€ Ilma kaibemaksuta: 80.00€